Sukcesy Studentów Katedry A-2

Tradycyjnie już, chwalimy się osiągnięciami naszych studentów.

Tym razem dotarła do nas informacja o sukcesach studentów w konkursie o Stypendium Twórcze SARP Oddział Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego. Szczególnie gratulujemy Pani Julii Kuźmickej, panu Sebastianowi Pych i Pani Izabelli Janusz.

Pani Julia Kuźmicka otrzymała wyróżnienie I stopnia za wrażliwość, subtelność i analityczność oraz autorskie rozwiązywanie problemów projektowych
Pan Sebastian Pych otrzymał wyróżnienie I stopnia za poszukiwania form i kierunków projektowych
Pani Izabella Janusz wyróżnienie II stopnia za przemyślane rozwiązania i odważne podejście do projektów w różnych skalach
Pani Julia Kuźmicka dostała także Nagrodę Specjalną przyznaną w celu rozwoju wrażliwości twórczej.
Pani Julia Kuźmicka, Pan Sebastian Pych i Pani Izabella Janusz dołączają się także do wybranej grupy studentów, którzy otrzymali Stypendium Twórcze SARP Oddział Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego w Katedrze A-2.

Promotorem pracy inżynierskiej Pani Julii Kużmickej oraz Pani Izabelli Janusz był dr inż. arch. Bartosz Dendura, pracownik Katedry A-2.
promotorem pracy inżynierskiej Pana Sebastiana Pych była dr inż. arch. Manezha Dost, pracownik Katedry A-2.

sarp.krakow.pl/stypendium-tworczego-im-prof-bohdana-lisowskiego/