Konkurs Studialny na Opracowanie Koncepcji Małej Architektury

Jednoetapowy studialny konkurs architektoniczno-urbanistyczny dedykowany jest studentom Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej I stopnia realizujących program z projektowania architektoniczno-urbanistycznego w Katedrze Architektury Miejsc Pracy, Sportu i Usług A-02 w roku akademickim 2020/2021.

Efektem będzie stworzenie opracowań zawierających nowe koncepcje oraz wizualizacje produktów ochronnych producenta Perimeter Protection Group GmbH.

Wyniki:

Julia Więcek

4. wyróżnienie
Krzystof Liberda

WAŻNE PUNKTY I AKTUALIZACJE DO KONKURSU (21 CZERWCA 2021)
– PREZENTACJA WYNIKÓW KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ W WTOREK 22 CZERWCA O 17:30 NA ZOOMIE (LINK BĘDZIE DOSTĘPNY TUTAJ I NA MSTEAMS
– UMOWA O PRZENIESIENIE PRAW AUTORSKICH ZOSTAŁA UMIESZCZONA NA STRONIE A2. PROSZĘ WYSŁAĆ DO WTORKU DO POŁUDNIA PODPISANĄ UMOWĘ O PRZENIESIENIE PRAW AUTORSKICH NA LUKAS.OLMA@PK.EDU.PL . BEZ PODPISANEJ UMOWY NIE BĘDZIEMY MOGLI WYPŁACIĆ NAGRODĘ.

ważne punkty i aktualizacje do Konkursu (17 CZERWCA 2021)
– Przypominamy że oddanie jest w piątek (18 czerwca) do 16.00
– Proszę wysłać pracę poprzez Wetransfer na lukas.olma@pk.edu.pl
– „Umowa o przeniesienie praw autorskich” będzie dostępna dopiero przyszłym tygodniu będziemy prosić o uzupełnienie w przyszłym tygodniu.

Praca konkursowa należy przygotować na minimum 3 i maksymalnie 5 plansz, format PDF lub TIFF spłaszczony (ok. 5900 x 8270 pikseli, 300 ppi), o wymiarach 50 cm x 70 cm w układzie poziomowym  i powinny zawierać: wizualizacje 3D; rzut aksonometryczny placu ze sąsiednimi budynkami w skali 1:300 lub 1:500
– Dopuszcza się umieszczenie na planszach innych, dodatkowych szkiców, schematów i rysunków, które obrazować będą idee i rozwiązania projektu.
Jedna plansza powinna obejmować jeden rysunek lub jedną wizualizacje i ewentualnie część tekstową opisującą właściwości rozwiązania (po angielsku).
Każda plansza powinna zawierać informacje o imię i nazwisko autora oraz liczbę i ewentualnie kolejność plansz.
– Plansze konkursowe powinny być przygotowane i złożone w formacie PDF oraz JPG / PNG / TIFF, minimalna rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli.
(Plansze przygotować na Format 50×70 cm – Do oceny na Konkurs proszę wysłać tylko PDF lub JPG o rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli) w przypadku nagrody będziemy prosić o lepszą jakość.
– Proszę pamiętać że tekst powinny być po angielsku!!!v
Prosimy, by zapoznali się Państwo z Regulaminem Konkursu.

Pliki:
1. Regulamin Konkursu